Statystyki stron

Pozycjonowanie powala na zwiększenie ruchu na stronie oraz pozyskanie nowych zleceń, jednak dodatkowo warto dowiedzieć się jak wygląda ruch na stronie internetowej, który generowany jest przez wyszukiwarki, poprzez strony polecające oraz poprzez ruch bezpośredni. Ocena ilości wyświetleń, wejść i dokonywanych konwersji jest widoczna w statystykach stron WWW. Firma Xann Internet Solutions oferuje XannStat, profesjonalne statystyki stron internetowych, które w zakładce SEO mierzą wzrost linków do strony, a ponadto kontrolują site strony, czyli rozwiązanie pozwalające na pełny dostęp do statystyk przedstawiających informacje dotyczące generowanego ruchu na stronie oraz efektywność działań marketingowych. Statystyki strony internetowej pozwalają na precyzyjne analizowanie danych odnoszących się do ruchu na stronie internetowej, a co za tym idzie można określić czy działania marketingowe, czyli pozycjonowanie mają zadowalające rezultaty. W razie niezadowolenia inicjatywy marketingowe ze strony firmy wzrosną, a struktura zostanie zoptymalizowana, tak aby promowana marka mogła uzyskać więcej pożądanych klików i konwersji na stronie.
Pozycjonowana strona internetowa powinna mieć podpięte statystyki, aby jej właściciel miał możliwość obiektywnej oceny prowadzonych działań, a co za tym idzie czy są one dla niego satysfakcjonujące. Dla każdego właściciela bardzo ważny jest dostęp do danych liczbowych dotyczących ilości użytkowników którzy dotarli na jego witrynę, na jakie podstrony się kierowali, ile czasu spędzili na konkretnej podstronie oraz co było źródłem odwiedzin – wyniki organiczne, inne strony internetowe, przekserowania itp. Dzięki statystykom można zmierzyć ruch jaki jest generowany na stronie internetowej i ocenić czy promocja strony WWW podąża w odpowiednim kierunku.

Adres www: http://www.xannstat.com

Tags: statystyki , Statystyki www , statystyki stron internetowych , statystyki odwiedzin , statystyki stron www , darmowe statystyki ,

Inne artykuły:

DJ Bydgoszcz

DJ Bydgoszcz to zlokalizowana w naszym rejonie zapewniająca obsługę eventów w zakresie Kujawko Pomorksiego ,...

Adwokat Warszawa

Nie wiele osób, gości, jednostek, ludzi, osobowości, społeczeństw, społeczeństwa w ogóle rozumie, dowcipie,...

Baterie bezdotykowe

W poszukiwaniu co chwila to wygodniejszych form wykorzystania wielu różnego rodzaju produktów używanych...

tu również zastosować

Dodatkową zasadą, której każda gosposia winniśmy być posłusznym istnieje przetrzymywanie jedynie...

gwarancja rozkosznej radości

Odpoczynek w Hiszpanii to zabezpieczenie akuratnej uciesze oraz możliwość zaznajomienia się spośród tamtejsza...

których krocie

Wydział obuwia nieżeńskiego należy do niejakiego z najbardziej poszerzonych zaś przyozdobionych, podobnie...